Sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

Online sektörün öncülerinden olan firmamız uzun yıllardır bu sektörde hizmetin öncülerinden olmuştur. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için 7/24 canlı destek ekibimiz ile Sizlere destek vermekteyiz. Burada aklınıza takılan tüm soruları bizlere yöneltebilirsiniz.

Alkol alışverişleriniz de belirli dönemler de kampanyalar düzenleyerek bu ürünlerden indirimli olarak faydalanabilirsiniz. Bunlardan haberdar olmak için lütfen sitemizi sürekli takip edin.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan OnlineTekel’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Onlinetekel ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve sağlıklı tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Back to Top