Sepetiniz boş!
TL $
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Teslimat Bilgileri

Siparişim nasıl teslim edilecek?

Sizin için özenle seçtiğimiz gıdaları, evinize kadar yine özenli bir şekilde getiriyoruz. ickisepet.com’dan verdiğiniz siparişleri kargo ile değil, soğutuculu araçlarımız ve ekibimizle evinize kadar getiriyoruz. Böylece et, tavuk, balık, süt ve süt ürünleri gibi sıcaklık hassasiyeti olan taze gıdaları sağlıklı ve güvenilir şekilde size ulaştırabiliyoruz.

Teslimat ekibimiz

Evinize getirdiğimiz gıdalar konusundaki hassasiyetimizi ekibimizi seçerken de gösteriyoruz. OnlineTekel teslimat ekibimiz, dağıtım, ürünlerin taşınması, güvenli sürüş teknikleri ve trafikle ilgili tüm eğitimleri almış, bunlara özen gösteren arkadaşlarımızdan oluşuyor. Hijyenlerine, tertip ve düzenlerine kefiliz. :)

Kapınızı her açtığınızda farklı birini görmemeniz için, izin günleri haricinde aynı personelin size hizmet vermesine özen gösteriyoruz.

Soğuk zincir nedir? Gıda alışverişi için neden önemlidir?

Bu kadar hassas olduğumuz, üretiminden teslimatına kadar özen gösterdiğimiz bir konuda işi şansa bırakmıyoruz. Bu yüzden tüm siparişinizi kendi soğutuculu araçlarımızla evinize kadar getiriyoruz.

+4 derecedeki soğutuculu araçlarımız sayesinde et, tavuk, balık, süt ve süt ürünleri gibi sıcaklık hassasiyeti olan gıdaları soğuk zincir ile, yani olması gerektiği şekilde size ulaştırabiliyoruz.

Soğuk zincir, bu ürünlerin üretiminden tüketimine kadar her aşamada kendi özelliklerini koruyabilmesi ve sağlıklı kalabilmesi için uygulanması zorunlu olan muhafaza ve taşıma işlemlerin tamamı anlamına geliyor.

Soğuk zincirde oluşacak kırılma yani herhangi bir aşamada meydana gelebilecek sıcaklık artışı zararlı bakteri ve küf mantarı oluşumuna neden olur ve bu bakteriler insan sağlığında ciddi sorunlara yol açabilir. Ürünler üzerinde ısı farklılığından oluşan kötü huylu bakteriler ürünlerin lezzetinin de bozulmasına neden olurlar. Lezzetin bozulmaya başlaması soğuk zincirin kırıldığının ilk göstergelerindendir.

Bu sebeple ickisepet.com’da sattığımız ürünlerin soğuk zincirinin bozulmadığından emin olmak için, siparişlerinizin teslimatını kendimiz yapıyoruz. Taze gıdalarınız bizim dışımızda başka hiçbir kurumdan veya kargo şirketinden geçmediği için size bu güvenilirliği sağlayabiliyoruz. :)


Back to Top